AddThis Feed Button

GWT-PF, GWT Pleso Framework

GWT Pleso framework

GWT Pleso Framework - це високорівненвий framework, що базується на GWT для створення користувацьких AJAX інтерфейсів фронтендів баз даних

 

pleso odb-ui prototype

ODB-UI prototype

Прототип інтерфейсу користувача до об'єктиних баз даних.

Всі теги: , , , , , , , , , , , , , , , ,     

Google Web Toolkit 2.0 з новим Speed Tracer

Опубліковано: Олександ Приймак - 09.12.2009, 21:13
Теги: 

Вийшов новий GWT 2.0 і настав час переглядати що з наявного коду буде на ньому працювати. Сподіваюся зміни на ліпше й багато не відвалиться.

GWT-PF на MySQL та Netbeans

Опубліковано: Олександр Приймак - 15.07.2009, 23:55
Теги: , ,

OzTech опублікували інструкцію з вказівками, як налаштувати GWT-PF демо на Neatbeans (первинна розробка здійснювалась на Eclipse) та запустити його на базі даних MySQL.

Веб-інтерфес користувача для семантичних даних - другий раунд

Опубліковано: Олександр Приймак - 16.10.2008, 02:58
Теги: ,

We have launched our future vision for semantic interface a year ago for public at "OpenSource Conference Ukraine - 2007" (October 27, 2007, our short blog post about). How far we have moved ahead and what we have done so far? Short demo-video of our latest prototype worth more than a thousand words.

Демо використання векторної графіки у браузері за допомогою GWT+Dojo

Опубліковано: Назар Леуш - 03.04.2008, 01:42
Теги: , ,

GWT Dojo draw demoМи отримали декілька прохань поділитися досвідом розробки проектів із використанням векторної  графіки в інтерфейсі. Насправді, це доволі осяжна задача, і, як приклад, ми наводимо невелике демо із документованим кодом, що розроблено на GWT, із залученням бібліотеки Dojo для роботи з SVG (VML) графікою.

Нові скріншоти проектів, які створені за допомогою GWT-PF

Опубліковано: Андрій Скалюк - 27.03.2008, 13:38
Теги: 

proco projectВ галереї представлені нові скріншоти комерційних проектів, які були створені за допомогою GWT-PF. Суттєво дороблена візуальна частина GWT-PF - тепер інтерфейс користувача налаштовується більш гнучко. Ці можливості разом з новими візуальними компонентами з'являться в наступних версіях фреймворку після рефактору коду для публічного релізу.

Гарячі клавіші у Eclipse

Опубліковано: Назар Леуш - 24.03.2008, 22:52
Теги: , ,

eclipse logo

Ефективність роботи в Eclipse напряму залежить від знання його основних функцій та швидких клавіш доступу до них. Дана публікація є коротким екскурсом по основним функціям Eclipse та гарячим клавішам, які їх викликають. Вона має допомогти новачкам швидше освоїти дане середовище.

 

Сторінки: 3123>